درباره سیده وحیده مرتضوی

سیده وحیده مرتضوی بیش از یک دهه است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در حوزه وکالت مشغول به کار است و در این سال‌های پر ارزش توانسته گامی هر چند کوچک در راستای کمک به اهداف مردم بردارد. به عنوان وکیل دادگستری رسالت اصلی خود را در گام اول، جهت صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد تنش بیشتر بین اصحاب دعوی می داند و در گام بعدی تمام تلاش و توان خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

  • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

  • همکاری  با رسانه‌های مکتوب به عنوان کارشناس حقوقی

  • از طرف معاونت وقوع  پیشگیری از جرم به عنوان وکیل مشاور در کلیه مدارس  شهر مشهد مقدس

  • کارشناس حقوقی در امور ساختمانی برای بهره برداری بهتر است پروژه ها

  • همکاری با مساجد به عنوان کارشناس حقوقی

  • قبول مشاوره و وکالت در امور حقوقی ،کیفری ،خانواده،  ثبتی و تنظیم قراردادها

 

دفتر وکالت سیده وحیده مرتضوی

مشاوره و وکالت تخصصی در امور بین الملل ، حقوقی ، کیفری و خانواده

 بعنوان وکیل دادگستری رسالت اصلی خود را در گام اول در جهت صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد تنش بیشتر بین اصحاب دعوی می دانم و در گام بعدی تمام تلاش و توان خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهم.

روابط موجرو مستاجر

طبق ماده ۴۹۷ قانون مدنی عقد اجاره به واسطه فوت موجر یا مستاجر باطل نمی شود لیکن اگر موجر فقط برای مدت عمر خود مالک منافع عین مستاجره بوده است اجاره به فوت موجر باطل می‌شود و اگر شرط مباشرت مستاجر شده باشد به فوت موجر باطل میگردد.

قانون تجارت

تفاوت شرکت های سهامی عام با سهامی خاص .شرکت هایی که موسسین آنها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین  می کنند شرکت هایی سهام عام  نامیده می شوند.

فروشنده محترم در قرارداد های املاک

می توانید بندی را اضافه کنید مبنی بر اینکه چنانچه خریدار به تعهدات پرداخت ثمن معامله در تاریخ های فوق الذکر در قرارداد عمل ننمود  قرارداد یک طرفه از طرف فروشنده فسخ  می گردد و میتوانید خسارت هم در آن تعیین کنید.

ارث

 قتل از موانع ارث است بنابراین کسی که مورث خود را عمدا  بکشد از ارث ممنوع می شود اعم از  اینکه قتل به مباشرت او باشد یا به سبب او یا به تنهایی باشد و  یا به شریک شدن او با دیگری .